Aldis Alliks: Vispirms – šāviens pa ģimeni un vecākiem

Zvērināts advokāts Aldis Alliks intervijā portālam NRA.lv skaidro Stambulas konvencijas būtību. 2020. gada 3. augustā 21 Saeimas deputātu grupa ir iesniegusi pieteikumu Satversmes tiesā, kas liek tai izvērtēt Stambulas konvencijas atbilstību Satversmei. Šī grupa cenšas ar Satversmes tiesas palīdzību pierādīt, ka mums nav ko bīties no Stambulas konvencijas. Rodas jautājums, kāpēc tad jāuzņemas jaunas starptautiskas saistības, kuras mēs jau esam nostiprinājuši Satversmē? Aldis Alliks ir nobažījies par to, ko Satversmes tiesa varētu ierakstīt sprieduma motīvu daļā.

04.01.2021.

Satori rīkotā diskusija "Ģimenes nemieri"

Agnese Irbe un Raivis Bičevskis piedalās Satori rīkotā diskusijā "Ģimenes nemieri" un cita starpā skaidro, kāpēc dabiskā ģimene ir atšķirīga no citām partnerattiecībām, kurās dzīvo bērni. Diskusijā piedalās arī Jānis Ozoliņš, Kārlis Vērdiņš un Anna Auziņa. Šī diskusija tika rīkota saistībā ar sabiedrības reakciju uz 14. janvārā Saeimas Juridiskajai komisijai nodotajam priekšlikumam par ģimenes jēdziena definēšanu Satversmē.

02.02.2021.

Jānis Vanags: Padarīt krīzi no bada par gavēni

Intervijā NRA.lv LELB arhibīskaps Jānis Vanags komentē aktualitātes, tai skaitā Satversmes tiesas 12. novembra spriedumu.

09.02.2021.

Baiba Rudevska: Neomarksisti vīrieti padarījuši par visa ļaunuma sakni

Baiba Rudevska intervijā NRA.lv skaidro Stambulas konvencijas būtību un blaknes.

26.08.2020.